Firmamız mekanik tesisat sektöründe projelendirme ve uygulama konularında 13 yıllık birikime sahip uzman bir ekip tarafından 2015 yılında temelleri atılmış, 2020 yılı başı itibari ile de sektörde yerini almış olup, anahtar teslimi uygulamalar yapmak amacı ile sektörün hizmetine sunulmuştur.

Temelleri atıldığı günden bugüne sürekli büyüme ve gelişme gösteren firmamız; gerek şehir içinde gerekse şehir dışında birçok elit ve önemli projeye imza atarak sektörün kaliteli ve güvenilir firmalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Sağlıklı büyüme ile kalitede sürekliliğin, kurumsallaşma ve bilimsel çalışma ile mümkün olacağının bilincinde olan firmamız “kalitede süreklilik” adına kurumsallaşma ve bilimsel çalışmalarına başlayarak, bu konuya olan inancını ortaya koymuştur.

Uygulamalarımızda, malzeme seçimi ve işçilik hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden çalışan ekibimiz; tasarım aşamasında enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji gibi günümüz dünyasında önem arz eden çözümleri ön plana çıkararak; gelişmiş ve teknolojik en doğru sistemleri müşterilerinin bilgi ve onayına sunmaktadır. Modern teknoloji sistemleri kullanarak sunacağımız projelerle, yatırımlarınızın daha kazançlı olması hedeflenmektedir.
Aynı zamanda gelişen teknolojiye uygun olarak bina otomasyon sistemleri noktasında ve arıtma sistemleri çözümlerinde müşterilerine paket çözümler önermekte ve tüm sistemlerin bir senkronizasyon içerisinde çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Mekanik tesisat, arıtma sistemleri ve bina otomasyonu sektöründe anahtar teslimi uygulamalar yapan firmamız; enerji ve verimin en büyük handikap olduğu dünyamızda, bütün birikimi ve konsantrasyonu ile sizlere özel çözümler sunarak birlikte çalışmaktan onur duyacaktır.

Son Projeler

TÜM PROJELER